2015

Δεκεμβρίου 2020
Δ Τ Τ Π Π Σ Κ
« Φεβ    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Modele samochodów bburago allegro

Na Allegro pojawiły się Ostatnio lawety Bburago, a Wśród nich KRÓLOWA (͡ º ͜ʖ͡ º) http://allegro.pl/metalowy-model-laweta-1-43-bburago-18-31400-i6813051189.html #motoryzacja #bburago mirki SPOD tagu #modelarstwo Wyzwania lubicie? Mam dla était jedno. Posiadam modèle Ferrari, araignée ze złotej kolekcji Bburago, w skali 1:18. Modèle ma metalową karoserie, z otwieraną przednią i tylną klapą oraz drzwiami. Dość wiernie odwzorowuje Tego następce. Oddam Chętnie aller w Dobre ręce. Na tym kończą się Dobre wieści. Modèle nie Najlepiej zniósł upływ czasu (i kilka spotkań z podłogą). Brakuje przedniej szyby (i wycieraczki), przedniego Koła z prawej strony (została tylko opona), a à po maison jest uszkodzone. Uszkodzona jest przednia oś (Koła byly skrętne) oraz nie ma elementu wahacza, z przodu po prawej stronie (przepadł wraz z kołem). Wnętrze i kokpit wzgl, nie kompletne-i spinki Pasa bezpieczeństwa po prawej stronie, lusterka środkowego (Chociaż to Akurat Mam, ale jest Urwane) je Gałki zmiany biegów.

O i uszkodzone jest mocowanie deSki rozdzielczej z maison strony. Silnik jest kompletny. Niestety mocowanie klapy silnika po maison stronie jest złamane. Tak samo Zresztą jaki Nawias samej klapy, z maison strony. Sama karoseria aucune Lekkich poprawek lakierniczych (głównie odpryski przy częściach ruchomych). Po za tym kalkomania jest wytarta lub uszkodzona. Więcej uszkodzeń nie znalazłem. Dlaczego Go nie wyrzucę spytacie? Bo Mam dix modèle blisko 20 lat i sentyment nie Pozwala mi OD Tak wynieść aller na śmietnik.

Un Teraz wkraczacie WY, drogie mirki. Być może Ktoś z a été przyjmie dix obraz rozpaczy i ma możliwości, środki i Umiejętności do odbudowy Tego modelu, par mógł Profitez Oko (i łapać Kurz (͡ ° ͜ʖ ͡ °)) przez kolejne 20 lat. Ewentualnie wykorzysta Go nous noclegiem projekcie lub zmieni w dawce części. A Teraz Tagi: #modelarstwo #bburago #wyzwanie je Chyba trochę #rozdajo PS: Czy wspomniałem, że karoseria jest w kolorze zbliżonym do oryginalnej czerwieni Ferrari? PS2: gdzieś w czeluściach «WIELKIEJ, szuflady przepastnej», powinienem posiadać kilka mniejszych części, głównie emblematów plastikowych. PS3: znalazłem wycieraczkę (͡ ° ͜ʖ ͡ °) Pokaż Całość Bburago Bburago Jaguar XK 120 Roadster 1951 1825061 po moich ostatnich publikacjach dot. Matchboxów kilka osób do mnie napisało, że Chętnie zobaczyłoby większą część mojej kolekcji. Więc Postanowiłem OD Dzisiaj CO 2-3 DNI publikować nowości, które do mnie spływają. Dla części Być może będzie à Powrót do lat młodości:) Zaczynamy OD Lancii bety w wersji Martini OD Bburago. #kotekk2kolekcja #bburago Bburago Lamborghini Murcielago LP670-4 SV Chine Limited Edition 1:24 (18-22120) Kiedy Byłem DZIECKIEM à kolekcjonowałem MODELE samochodów Bburago. Pewnego dnia trafiły do piwnicy.. Dzisiaj, po kilku ładnych latach Postanowiłem je stamtąd zabrać ne Domu je podarować im ancien Blask.